Tag : култната

Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

21 година по култната сцена од „Сурови намери“ актерките повторно се бакнаа

Слободен печат
Актерките Сара Мишел Гелар и Селма Блер го повторија нивниот легендарен бакнеж од филмот „Сурови намери“ (Cruel Intentions), но овој пат во согласност со насоките...
Магазин Филм и ТВ

Се враќа култната серија „Беверли Хилс“, погледнете ја најавната шпица пред денешната премиера (ВИДЕО)

Слободен печат
Продолжението на култната серија „Беверли Хилс“ насловено „БХ90210“ се враќа на телевизиските екрани, а вечерва ќе ја доживее својата премиера на првата епизода. Во најавната...