16 C
Скопје

Tag : Ксабиер Лопез-Аростеги

Кошарка Спорт

Македонскиот репрезентативец Димитријевиќ пред трансфер во редовите на Валенсија!?

Слободен печат
Нашиот плејмејкер има одлични партии и сезонава, во дресот на својот клуб Хувентуд Бадалона во најсилното шпанско првенство. Ненад Димитријевиќ вчера во рамките од 35...