4 C
Скопје

Tag : крвав напад

Вести Свет Слајдер

ВИДЕО: Две деца убиени во крвав судир на банда во Париз, силни полициски сили пристигнуваат во предградијата

Слободен печат
Две деца загинаа, а други две беа повредени во жесток судир меѓу ривалски банди во населбата Есон, на периферијата на француската престолнина Париз. „Наредив околу...