• кирил лазаров

Како ја оценувате работата на Лазаров: Треба да му се даде шанса и време според фановите на „Балкан-Хандбал“

Заврши Светското ракометно првенство во Полска и Шведска за најдобрата македонска репрезентација со освојувањето на 27 место по победата над Јужна Кореја. За работата на селекторите на овој Мундијал што се однесува до репрезентациите од екс-ју просторите има лавина од коментари на социјалните мрежи. „Балкан-Хандбал“ им нуди на своите посетители можност да ја оценат работата …

Како ја оценувате работата на Лазаров: Треба да му се даде шанса и време според фановите на „Балкан-Хандбал“ Read More »