ФОТО | Мајкл Даглас на матурската вечер на неговата ќерка: Мислеа дека сум нејзиниот дедо

Славниот актер Мајкл Даглас ја раскажа непријатната ситуација што ја доживеал на прославата за матурата на неговата ќерка Керис во шоуто Кели Кларксон. Имено, родителите на другите матуранти помислиле дека Мајкл е нејзиниот дедо, а не нејзиниот татко.   View this post on Instagram   A post shared by Michael Douglas (@michaelkirkdouglas) „Беше убаво. Јас …

ФОТО | Мајкл Даглас на матурската вечер на неговата ќерка: Мислеа дека сум нејзиниот дедо Read More »