8 C
Скопје

Tag : кејти пери

Магазин Магазин слајдер Сцена

Криси Тајген и Џон Леџенд танцуваат на улица: Ѕвездите ја слават инаугурацијата на Џо Бајден

Слободен Печат
Криси Тајген и Џон Леџенд танцуваа на улица а други ѕвезди кои ја славеа инаугурацијата на Џо Бајден се и Лејди Гага, Џенифер Лопез и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кејти Пери со прекрасна честитка за роденденот на Орландо Блум

Слободен Печат
Пејачката Кејти Пери му го честиташе роденденот на својот вереник Орландо Блум на својот инстаграм – профил, каде објави неколку нивни фотографии. Со емотивна порака,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кејти Пери откри детали за пропаднатиот брак со британскиот комичар (ФОТО)

Слободен печат
Иако е во среќна врска со глумецот Орландо Блум, со кого пред неколку дена ја добија ќеркичката Дејзи Доув, Кејти Пери одлучи да се присети...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Само пет дена по породувањето Кејти Пери покажа како изгледа во долна облека

Слободен печат
Американската поп пејачка Кејти Пери пред неколку дена на свет го донесе своето прво дете. Сега новопечената мајка покажа како изглед по породувањето и што...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кејти Пери и Орландо Блум добија ќеркичка

Слободен печат
Пејачката Кејти Пери и глумецот орландо Блум станаа родители. „Исполнети сме со љубов и благодарност поради доаѓањето на нашата ќеркичка“, изјави славниот пар за УНИЦЕФ....
Магазин Магазин слајдер Сцена

На Кејти Пери ѝ се смачи бременоста: Орландо Блум сподели урнебесно видео од нејзиниот танц

Слободен печат
Пејачката Кејти Пери е во последната фаза од бременоста, а на нејзиниот инстаграм-профил се шегува на своја сметка. 35-годишната пејачка деновиве треба да ја роди...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кејти Пери и Орландо Блум открија кој ќе му биде кум на бебето

Слободен печат
Поп ѕвездата Кејти Пери (35) набрзо за првпат ќе стане мајка, а за кума на ќерката која ќе ја добие со Орландо Блум, ја одбрала...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кејти Пери и Орландо Блум повторно докажаа дека имаат интересна смисла за мода (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Кејти Пери и актерот Орландо Блум досега во повеќе наврати покажаа интересна смисла за мода и стил, меѓутоа обожавателите ќе се согласат дека со...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кеjти Пери во новиот спот покажа колку е прекрасна жената во поодмината бременост

Слободен печат
Американската пејачка Кејти Пери го објави спотот за својата нова песна „Daisies“. Кејти со оваа нумера и со спотот сака да покаже колку всушност изгледа...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кејти Пери стана средство за дезинфекција на раце: Сонував за ова три недели!

Слободен печат
Кејти Пери, иако е позната по необичните модни комбинации, овојпат успеа да се надмине себеси. Пејачката се облекла во средство за дезинфекција на раце. Oвој...