Tag : капут наочари за сонце

Еспресо Мода

Ова е трикот кој Џенифер Лопез го користи за секогаш да изгледа совршено!

Слободен Печат
Како што паѓаат температурите, станува се потешко да се смисли модна комбинација вредна за комплименти. Сепак, изгледа дека славната Џенифер Лопез, без разлока на временските...