Tag : камила паркер

Забава Магазин

Дали ќе ви недостигаат Хари и Меган?, несигурен одговор на Камила, сопругата на принцот Чарлс.

Слободен печат
Нема солзи или израз на болка. Наместо тоа, израз на изненадување и несигурна насмевка. Камила Паркер Боулс, војвотката од Корнвол, необично реагираше на прашањето: „Дали...
Жена Магазин

Нови скандалозни детали излегоа во јавност: Додека принцот Чарлс ја заведувал Камила, сестра му имала афера со нејзиниот прв сопруг

Слободен печат
Шокантни детали од кралскиот двор повторно излегоа во јавност. Веќе одамна е позната вонбрачната афера на принцот Чарлс со Камила Паркер, но ретки се оние...
Еспресо Шоу биз

Списание на БЕРЛУСКОНИ објави скандалозни фотографии од КАМИЛА ПАРКЕР-БОУЛС

Слободен печат
Барем засега, се верува дека е спречено нивното ширење на интернет...