18 C
Скопје

Tag : јакна

Еспресо Шоу биз

ОЛИВИЈА ЊУТН ЏОН ЈА ПРОДАДЕ ПОЗНАТАТА ЈАКНА ЗА ДА СЕ ЛЕКУВА ОД РАК: Само еден месец подоцна се случило нешто НЕВЕРОЈАТНО! (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Актерката Оливија Њутн Џон во ноември се „раздели” од својата сакана кожна јакна од филмот „Брилијантин” која го одбележа нејзиниот лик Сенди, но сега во...
Еспресо Мода

Малку луѓе ја знаат оваа тајна: Еве за што служи овој мал детаљ на вашата јакна (ФОТО)

Слободен Печат
Сигорно сте забележиле дека на повеќето ваши јакни, палта и капути постои една лента и копче на рамената. Можеби сте помислиле дека е тоа уште...
Еспресо Мода

ДЕВОЈКАВА ги носи сите есенски трендови на себе, инспирирајте се!

Слободен печат
Во што е посебна? Еве вака – да замижиме за тоа што е убава – носи најфраерски панталони (оди па облечи ги, ако не си...