Tag : ивица конвски

Вести Македонија Слајдер

Коневски: Го допре дното, Мицкоски редно е да си одиш од ВМРО-ДПМНЕ

Слободен печат
Мицкоски, ти повторно се однесуваш срамно и тоа на овој голем ден, на најголемиот македонски празник Илинден,  пишува во соопштение до јавноста Ивица Коневски, поранешен...