4 C
Скопје

Tag : имаше

Магазин Магазин слајдер Сцена

Имаше супер кариера во Македонија, но се пресели во Америка и сега снима пренкови кои имаат милиони прегледи! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Сигурно повеќето од вас се сеќаваат на пејачката Оливера Ѓоргоска која пред неколку години ја напушти Македонија и се пресели во Америка за да продолжи...
Магазин Сцена

„Дури и мојата долна облека имаше телохранители“ – Наскоро полни 50 години, но се уште воодушевува со убавината

Слободен печат
Еден од најбараните модели на сите времиња, рамо до рамо со Синди Крафорд и Наоми Кембел, е и Клаудија Шифер. View this post on Instagram...
Забава Магазин

Кучето имаше „проблеми со стомакот“, а рекацијата на мачката е хит! (ВИДЕО)

Слободен печат
На интернет се појави видео на кое главни актери се едно куче кое имало проблеми со стомакот и мачка која не останала имуна на неговите...
Жена Магазин

Елена заминала во Египет: „Во хотелот имаше двајца менаџери предатори, не бев внимателна и денес еден од нив е МОЈ СОПРУГ“

Слободен печат
Русинка по име Елена пред десет години се омажила за маж од Египет и оттогаш живее во харем. Некогаш сонувала да стане астронаут, актерка, произвадувач...