2 C
Скопје

Tag : хонорарите

Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

Откриени хонорарите на актерките за продолжението на серијата „Сексот и градот“

Слободен печат
Веќе е потврдено дека Сара Џесика Паркер, Синтија Никсон и Кристин Дејвис ќе ги снимаат новите епизоди од култната серија „Сексот и градот“, но без...