13 C
Скопје

Tag : Hitman’s Wife Bodyguard

Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Доаѓа новиот трилер „Hitman’s Wife Bodyguard“ со Рајан Рејнолдс, Селма Хајек и Семјуел Л. Џексон

Слободен Печат
Обожавателите на холивудски трилери ќе имаат шанса да уживаат во нов филм со одлична актерска екипа. Имено, вчера излезе официјалниот трејлер за новиот холивудски блокбастер...