• Хиларија Болдвин

ВИДЕО | Изнервираниот Алек Болдвин поради прашање со чадор се залета накај новинарот!

Актерот Алек Болдвин во понеделникот вечер е снимен пред куќата на режисерот Вуди Ален на Менхетн во Њујорк, каде вербално се судрил со Џон Левин, новинарот на „Њујорк пост“. „Господине Болдвин, што ве носи во Њујорк?“, го прашал репортерот холивудскиот актер, на што сопругата на Болдвин, Хиларија, го замолила да си замине. Кога новинарот одбил, …

ВИДЕО | Изнервираниот Алек Болдвин поради прашање со чадор се залета накај новинарот! Read More »