15.8 C
Скопје

Tag : губи

Еспресо Шоу биз

Нов скандал го стресе Холивуд: Анџелина Џоли го губи старателството над децата

Слободен печат
Актерката Анџелина Џоли се уште се бори да го задржи примарното старателство над своите деца со Бред Пит, иако тој бара подеднакво да бидат вклучени...