15.8 C
Скопје

Tag : Ѓошев

Вести Македонија Слајдер

Гошев: СДСМ треба да го одбрани Стојко Пауновски

Слободен печат
Некогашниот прв човек на СКМ-ПДП и поранешен гувернер на Народна банка, Петар Гошев, во изјава за ИРЛ вели дека партијата СДСМ треба да го одбрани...