Tag : гоца тржан

Магазин Магазин слајдер Сцена

Гоца Тржан ги растажи сите: Се бореа за мојот живот, не чуствував ниту болка, ниту страв – гледав во тебе! (ФОТО)

Васко Спасоски
Ќерката на Гоца Тржан и Иван Маринковиќ вчера наполни 13 години, а пејачката со емотивна порака ги разнежни, но и ги расплака сите. Гоца на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Гоца Тржан проговори отворено за естрадата и ги воодушеви сите со својата скромност!

Слободен Печат
Гоца Тржан важи за личност која за сите теми зборува многу отворено, а сега откри нешто и за своите колеги. Пејачката го анализирала однесувањето со...
Еспресо Шоу биз

Гоца Тржан ја оствари животната желба и ги „запали“ обожавателите со фотографии од егзотичниот одмор!

Слободен Печат
Познатата пејачка Гоца Тржан отпатува со сопругот Радомир Новаковиќ во Индонезија, а тоа судејќи според фотографиите на Инстаграм, било полн погодок! Освен неверојатните пејзажи, не...
Еспресо Шоу биз

Гоца Тржан по третпат на вештачко оплодување: „Немам големи очекувања“

Слободен печат
Пејачката Гоца Тржан и нејзиниот сопруг Раша Новаковиќ се обидуваат да добијат дете, а по Нова година Гоца Тржан третпат ќе отиде на вештачко оплодување....
Еспресо Шоу биз

„Сурова и брутална мачка“: Гоца Тржан ги испровоцира фановите со жешка фотка на Инстаграм

Слободен печат
Познатата пејачка Гоца Тржан ги „збудали“ своите обожаватели на социјалните мрежи со нејзината последна објавена фотка. На неа Гоца позира со доста длабоко деколте и...
Еспресо Шоу биз

Гоца Тржан ги разнежни мајките со емотивна порака упатена за нејзината ќерка! (ФОТО)

Слободен Печат
Популарната пејачка е горда мајка на девојче по име Лена која е веќе на прагот да стане тинејџерка. Изгледа како да поминале неколку месеци, а...
Еспресо Шоу биз

Гоца Тржан откри колкупати водела љубов за 24 часа! Амиџи остана занемен (ВИДЕО)

Слободен Печат
Гоца Тржан (45) го скрши мразот во играта „Одговарај или оговарај“, во емисијата на Огнен Амиџиќ (44), а прашањето кое беше поставено и нејзиниот одговор,...
Еспресо Шоу биз

ЈА ИЗМЕШАА СО ХОЛИВУДСКА ДИВА: Оваа позната пејачка откри интересна случка од Прага

Слободен печат
На Гоца ѝ останало само да се согласи со популарната пејачка и актерка....
Еспресо Шоу биз

ТАП 011 во оригинален состав настапи на белградскиот „Beer Fest“: Публиката целосно откачи (ВИДЕО)

Слободен печат
Повторното обединување на бендот ја израдува белградската публика...