Tag : главна

Жена Магазин Магазин слајдер

Експлозија од бои во режија на Џеј Ло: Латино дивата главна атракција на улиците во Њујорк! (ФОТО)

Слободен печат
Латино дивата се прошета во ефектно парче облека и никого не остави рамнодушен… Џенифер Лопез (51) е сликана на улиците во Њујорк во ефектен стајлинг,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Актерот покажа дека знае и да танцува – Жан Клод Ван Дам доби главна улога како танчер (ВИДЕО)

Слободен печат
Во видеото за новиот сингл „Ultrareve“ на групата AaRON, главната улога ја игра славниот актер Жан-Клод Ван Дам. Овој видеоспот го режирала неговата ќерка Бјанка....
Еспресо Жена Магазин Мода Шоу биз

Мода: Носете црвено како Карлеуша (ФОТО)

Слободен печат
Една од најатрактивните Србинки секако е Јелена Карлеуша. Со својот заносен изглед пејачката секојдневно привлекува внимание, а нејзините модни комбинациии често не оставаат без здив....
Еспресо Жена Магазин Мода

Предимензионираното сако има главна улога: Модни комбинации кои ќе посакате да ги ископирате! (ФОТО)

Слободен печат
Летото е зад нас, па дојде времето за потопла облека. Ова парче облека што ќе ви го претставиме успешно одговара на секој моден предизвик. Тоа...