• двојки

Гвинет Палтроу и нејзиното најчудно шоу на планетата: „Sex, Love & Goop“ ја имаше својата премиера

Актерката Гвинет Палтроу создаде ново телевизиско шоу, наречено „Sex, Love & Goop“ кое ја имаше својата премиера вчеравечер, во кое на доста необичен начин се допираат сексуалните и љубовните проблеми на пет двојки. Во нејзиното ново Нетфликс шоу Палтроу се здружува со пет двојки кои се справуваат со ред проблеми, од брачни проблеми до минати …

Гвинет Палтроу и нејзиното најчудно шоу на планетата: „Sex, Love & Goop“ ја имаше својата премиера Read More »