Tag : Дијана Ог

Еспресо Шоу биз

„Скопјево Медрано, на фаци маски стално“: Раперката Дијана Ог има нов хит! (ВИДЕО)

Слободен печат
Дефинитивно младата раперка Дијана Ог е најголемото освежување на македонскава музичка сцена во последниве неколку години. Дијана пред неколку месеци успеа да го привлече вниманието...