9 C
Скопје

Tag : даниел сармиенто

Спорт Фудбал

ВИДЕО: Гвардиола ќе искешира 20 милиони за новиот Меси

Слободен печат
Менаџерот на Манчестер сити, Пеп Гвардиола уште сега ја започна потрагата по иделна замена за Серхио Агуеро, медиумите во Англија највеќе шанси му даваа на...