Tag : центро унион

Вести Економија

Центро Унион прослави јубилеј: 30 години трговија за најдобрите

Слободен печат
Една од најстарите македонски фирми, Центро Унион, синоќа во хотел Мериот во Скопје, прослави 30 години постоење. Центро Унион е приказна за македонски семеен бизнис,...