14 C
Скопје

Tag : бјелина

Магазин Магазин слајдер Сцена

Тијана Ајфон пуштена од притвор! (ФОТО)

Васко Спасоски
Старлетата Тијана Максимовиќ, позната како Тијана Ајфон е пуштена од притвор од Бјелина, откако беше уапсена поради проституција. Оваа информација ја потврдил и нејзиниот адвокат...
Спорт Фудбал

Словенечкиот судија кој им судеше на Ливерпул и на Сити уапсен за време на оргиите кај Тијана Ајфон

Слободен печат
Криминалистиката полиција на Република Српска во соработка со колегите од Србија и Словенија изведе опсежна акција во која покрај старлетата Тијана Ајфон е уапсен, а...