Tag : аа

Вести Македонија

Алијансата на Албанците со честитка по повод Божиќ

Слободен печат
Алијансата на Албанците упати честитка до граѓаните по повод празникот Христовото раѓање – Божиќ. – Посакуваме сите ние да сме толерантни секој ден од нашите...