6.8 C
Скопје

Tag : 44 илјади евра

Живот Магазин Магазин слајдер Ретро

ВИДЕО: Најскапиот свилен чевел во светот продаден за 44 илјади евра, ниту Пепелашка немала таков!

Слободен печат
Свилениот чевел на кралицата Марија Антоанета е продаден овој викенд за речиси 44 илјади евра… Свилениот чевел кој и припаѓал на кралицата Марија Антоанета е...