16 C
Скопје

Tag : 2500 динари

Вести Регион

Тројца уапсени за монструозното злосторство: 54 годишен Американец убиен во Белград за само 2.500 динари

Слободен печат
Американски државјанин, кој денес беше пронајден мртов во Белград, беше убиен од алчност за само 2.500 динари, дознава српскиот портал Блиц. Толку пари по злосторството...