Tag : 120 милиони евра

Спорт Фудбал

Лука Јовиќ и 120 милиони евра за Нејмар!

Слободен печат
Ова лето Нејмар од ПСЖ го преселуваа во неколку големи клубови како Реал, Барса и Јувентус, но напаѓачот останува член на „светците“. Но, еве нов...
Спорт Фудбал

МОДРИЌ+120 МИЛИОНИ: Нејмар веќе го прогласија за „предавник“!

Слободен печат
Информациите велат дека ПСЖ ќе ја прифати понудата од 120 милиони евра за услугите на бразилската ѕвезда Нејмар. Веќе го прогласуваат како „предавник“, следејќи по...