Свадбар седна на софра и сакаше да подари пари, но погледнете што извади од неговиот џеб (ВИДЕО) – Слободен печат
ЗабаваМагазин

Свадбар седна на софра и сакаше да подари пари, но погледнете што извади од неговиот џеб (ВИДЕО)

По сè изгледа дека свадбарот се покаја, но зошто?

Албанските свадби се познати по преполните софри. На една таква свадба, свадбар сакал да подари пари на софра, но во видеото кое стана хит на интернет, се гледа како тој се покаја во моментот кога ја стави раката во џеб.

Изгледа дека свадбарот се пишмани во мигот кога виде дека сумата на парите кои ги има во џебот е многу голема за да му ја подари на пејачот, пренесува ТетоваСот.

Видеото можете да го погледнете ТУКА.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close