Српска пејачка позира „пиштол гола“, а фановите и напишаа дека нема срце! (ФОТО)

Откако Наташа Беквалац се соблече скроз гола поради промотивна кампања за својот белградски концерт, истото го направи и нејзината помлада колешка, Катарина Живковиќ, но за потребите на моден едиторијал.

Атрактивната пејачка Кача соблекла се од себе, па за разлика од Наташа, нема пердуви на себе. Таа е буквално како од мајка родена, а позата која ја направила е посебна приказна…

 

View this post on Instagram

 

The moon dances with me in the ways the Sun will never know 🌙

A post shared by Katarina Zivkovic (@katarina_zivkovic_official) on

– Месецот танцува со мене на начин каков што сонцето никогаш нема да излезе – напишала таа во објавата.

Под оваа фотографија се разбира има и многу коментар од нејзините обожаватели, а еден гласи вака: „немаш срце“.

Процнете вие сами дали има или нема!

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат