СЛАВНИОТ РОКЕР ВО БОЛНИЦА: Се обидел да се самоубие? – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

СЛАВНИОТ РОКЕР ВО БОЛНИЦА: Се обидел да се самоубие?

Тапанарот итно хоспитализиран...

Поранешниот тапанар на Guns N’Roses, Стивен Адлер, итно е пренесен во болница со убодни рани, за кои се претпоставува дека самиот си ги нанел.

Според полицијата во Лос Анџелес, кога пристигнале на адресата каде било пријавено дека има личност што крвари, го забележале музичарот со убодна рана во стомакот.

За среќа, се работи за плитка убодна рана, а сите наоди досега покажуваат дека Адлер самиот си ја нанел.

Тој подолго време се бори со зависноста од наркотични супстанци, а во 2011 признал дека веќе имал обиди за самоубиство во минатото.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close