Ријана го покажа задникот, а поранешното момче Крис Браун и напиша нешто многу интересно (ФОТО)

Пејачката Ријана (31) пушти линија на своја долна облека, па честопати обожавателите на социјалните мрежи ги чести со провокативни изданија. Таа ја промовира линијата на долна облека која ја креира, а со фотогафиите само предизвикува лавина од коментари.

Помеѓу „полудените“ пријатели бил и нејзиниот поранешен дечко, пејачот Крис Браун кои оставил неколку коментари, бидејќи само со еден очигледно не би можел да каже се што сака.

 

View this post on Instagram

 

be the first to have this and more pieces from the @savagexfenty show now on SAVAGEX.com

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Со бројни „емоџи“ дека е воодушевен од позирањето на Ријана, Крис индиректно напиша дека би сакал со неа во кревет…

Прочитајте и...  Северина коментираше на објава на Игор, која подоцна ја избриша: Пејачката ги обвинува Кеба и Оља! (ФОТО)

– Ви сакал да бев лампата – напишал раперот, а лампата пак на сликата се наоѓа веднаш пред пејачката.

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат