По свадбата: Хајди го соблече бикинито и ги „сончаше“ новите СИЛИКОНИ? (ФОТО)

Иако германската манекенка Хајди Клум (46) често ги покажува голите гради, најмногу поради работата, изгледа дека со текот на годините тие стануваат сè побујни.

Profimedia

Манекенката во 2012 година се најде на листата на сопственички на најубави природни гради, но уште во 2017 година почна да се шушка за нејзиното сè побујно деколте.

Profimedia

Објективот ја фатил Хајди како ужива на плажата со сопругоt Том Каулиц (29) во италијанскиот град Капри по нивното раскошна венчавка.

Profimedia

И додека таа зборува дека се плаши да оди под нож, нејзините фанови на социјалните мрежи пишуваат дека таа сепак не ѝ одолеала на пластичната хирургија.

Profimedia
Прочитајте и...  Андоновиќ: Политички проект за рушење на Трамп и судир во американскиот политички естаблишмент (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Слободен печат на Инфективна клиника: Коронавирусот постои и никој не е имун на него (ФОТО+ВИДЕО)

Мими Шушлеска Петкова

Комисијата за заразни болести влезе во вртлогот на партиското препукување меѓу власта и опозицијата

Границите затворени, платените зелени картони подарок од граѓаните?!

Една по една се затвораат вратите за македонските туристи

Михаило Донев

89-годишна пациентка од болницата за геријатрија, оздравела од Ковид 19!

Мирослава Бурнс

Давитковски: Маските може да бидат услов за регуларност или партиска манипулација со гласачите (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Нормални против ненормални?

Сашо Орданоски

Андоновиќ: Политички проект за рушење на Трамп и судир во американскиот политички естаблишмент (ВИДЕО)

Слободен печат

ИНТЕРВЈУ Проф. др. Сашко Јовев: Докажавме дека нашата земја има здравство од европски ранг!

Љубиша Николовски

Датумот за избори сѐ поблиску, договорот сѐ подалеку

Соња Христовска Угриновска

Истражување на Тајмс: Тајната на „балканскиот успех против коронавирусот“ и влијанието на бесеже вакцината

Слободен печат

Подготовки за избори: Партиите на терен, ќе се гласа на отворено