По свадбата: Хајди го соблече бикинито и ги „сончаше“ новите СИЛИКОНИ? (ФОТО) – Слободен печат
Ви ПрепорачувамеЕспресоШоу биз

По свадбата: Хајди го соблече бикинито и ги „сончаше“ новите СИЛИКОНИ? (ФОТО)

И додека таа зборува дека се плаши да оди под нож, нејзините фанови на социјалните мрежи пишуваат дека таа сепак не ѝ одолеала на пластичната хирургија.

Иако германската манекенка Хајди Клум (46) често ги покажува голите гради, најмногу поради работата, изгледа дека со текот на годините тие стануваат сè побујни.

Profimedia

Манекенката во 2012 година се најде на листата на сопственички на најубави природни гради, но уште во 2017 година почна да се шушка за нејзиното сè побујно деколте.

Profimedia

Објективот ја фатил Хајди како ужива на плажата со сопругоt Том Каулиц (29) во италијанскиот град Капри по нивното раскошна венчавка.

Profimedia

И додека таа зборува дека се плаши да оди под нож, нејзините фанови на социјалните мрежи пишуваат дека таа сепак не ѝ одолеала на пластичната хирургија.

Profimedia

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close