Пациент од Штип нападна медицинска сестра – Слободен печат
Хроника

Пациент од Штип нападна медицинска сестра

Според полицијата лицето било нападнато од 55-годишниот А.Е. од Штип.

Медицинска сестра на дијализа во Штип била нападната од пациент. Настанот се случил во штипската болница каде работела медицинска сестра. Според полицијата таа била нападната од 55-годишниот А.Е. од Штип.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close