Ова е фотографијата за која Селена Гомез доби неверојатни 8 милиони лајкови (ФОТО)

Ненашминкана како лежи завиткана во ќебе, Селена Гомез направила селфи што го сподели со 157 милиони свои следбеници.

Убавата 27-годишна пејачка ги изненади своите обожаватели со последната објава на својот службен инстаграм-профил, кога одлучи да им открие како навистина изгледа без трошка шминка, а нејзините обожаватели тоа го дочекаа со одобрување.

Пејачката која последниве години води борба со различни проблеми – од автоимуни болести, преку трансплантација на бубрег, па сè до психичките проблеми поради кои беше и хоспитализирана, покрај фотографијата напиша:

„Ова сум јас, секогаш.“

За кратко врееме фотографоијата доби 8 милиони лајкови и стана втора по ред најлајкувана фотографија на нејзиниот профил.

View this post on Instagram

Me, all the time

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Прочитајте и...  Пејџ Хатавеј е фитнес дива од која има што да се научи! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Хороскопски знаци кои не сакаат долги врски

Слободен печат

Луна Џогани го промени изгледот, па некои од фановите велат дека копира позната пејачка!

Слободен печат

Срцепарателното писмо на момчето кое мораше да го напушти своето куче (ФОТО)

Слободен печат

Раскопчана кошула без градник под неа: Дали ова е најпровокативната фотка на Анастасија Ражнатовиќ? (ФОТО)

Слободен печат

Ентони Хопкинс ќе го глуми тренерот на Мајк Тајсон!

Слободен печат

Ова е најжешката снимка од Карлеуша: Замеша со задникот, па силно го „плесна“ (ВИДОЕ)

Слободен печат

Остави Коментар

деветнаесет − деветнаесет =

Прочитај повеќе

На прагот на 40-те исфрлете го ова од вашиот несесер!

Слободен печат

Вељко објави фотка од свадбата, а потоа следеше лавина коментари поради описот! (ФОТО)

Слободен печат

„Војната на клоновите“ е последниот подарок за фановите од Џорџ Лукас

Слободен печат

Најпознатата Албанка во среде Њујорк се прошета во проѕирна комбинација! (ФОТО)

Слободен печат

Колку кучиња гледате на сликата? Одличен тест за вашата ментална старост!

Слободен печат

Еве како изгледа денеска и со што се занимава Порториканката од „Деспасито“ (ФОТО)

Слободен печат