16.8 C
Скопје

Нова заедничка фотографија на Цеца и Богдан: Фолк ѕвездата ужива на Копаоник со своето ново момче

Пејачката и нејзиното момче уживаат на Копаоник, а друштво им прави и малата Искра, ќерката на Богдан од неговиот прв брак со Зорана, позната како моменталната девојка на Саша Ковачевиќ.

Пејачката Цеца Ражнатовиќ веќе неколку месеци е во врска со угостителот Богдан Срејовиќ. Двајцата уживаат на Копаоник, а својата нова заедничка фотографија Богдан ја објави на својот инстаграм – профил.

Instagram
Instagram

„Екипа“, напиша Богдан под фотографијата.

Имено, Цеца и Богдан поминуваат квалитетно време сами, но и друштво на блиски пријатели.

 

Поврзани вести

ВИДЕО | Томас Маркл ја обвини Опра Винфри: Таа ги искористи Меган и Хари за создаде ново популарно шоу

Слободен печат

Дали по стапките на Џенифер Лопез и Џоли се врати во прегратките на старата љубов? Анџелина и Џони Ли Милер се старо – новиот холивудски пар

Слободен печат

Воспаление на срцевиот мускул кај помлади мажи од мРНА вакцините почесто од очекуваното

Слободен Печат

Дневен хороскоп за 14 јуни: Имате повеќе идеи отколку време, треба подобро да се организирате

Слободен Печат

Виц на денот: Рефреш

Слободен печат

На денешен ден – 14 јуни

Слободен Печат

Остави Коментар