Нивес Целзиус во секси костим за капење (ФОТО)

Хрватската актерка и пејачка Нивес Целзиус жешките денови ги минува во родниот Загреб, сончајќи се во секси костим за капење.

На фановите на Инстаграм им сподели неколку фотки кој веднаш собраа илјадници лајкови.

На сите в очи им падна бујното деколте и секси задникот на Нивес.

Според фановите тесниот костим за капење има проблем со бујните гради на пејачката.

Прочитајте и...  Општина Прилеп го откажа карневалот за Прочка

Прочитај повеќе

Бројот на заразени од новиот коронавирус во Јужна Кореја е над 2.300

Заев ветува 100 илјади нови работни места, 36.000 денари просечна и 18.000 минимална плата

Слободен печат

Боки 13: Рускоска е адвокат на две мафии

Пендаровски: Недозволено малку, како држава одвојуваме за образованието

Слободен печат

Царовска: Близу 200 илјади работници ја користат мерката за субвенционирање придонеси за раст на плати

Слободен печат

Борисов: Воспоставуваме максимална контрола на границите со Турција

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Минатогодишната добивка на Алкалоид изнесува 16,5 милиони евра

Слободен печат

Амазон забрани продажба на милион производи поради невистини за коронавирусот

Слободен печат

Боки 13 со 150 илјади евра гарантира дека нема да избега од Македонија

РКЕ и Електродистрибуција: Потрошувачите што ги исполнуваат условите да изберат снабдувач на електрична енергија до 31 март

Слободен печат

Спасовски: Предвидени 154 милијарди денари за здравството, образованието и социјалната заштита

Слободен печат

Кабелските оператори во 15 часот ќе се сретнат со Спасовски