Наташа Беквалац на „ремонт“: Пејачката си стави поцврсти гради (ФОТО)

Наташа Беквалац стави нови силиконски гради. Поп-пејачката реши по седум години да оди на „ремонт“ на деколтето и старите „близначки“ да ги замени со поубави и поцврсти.

– Наташа води сметка за својот изглед и за тоа одлучи да ги замени силиконите кои ги стави во 2012 година. Беше во една белградска клиника и таму ја направила интервенцијата. Беквалац го искористи овој период кога нема многу настапи за да ги замени силиконите, бидејќи наскоро почнува со подготовки за големиот солистички концерт, кој е закажан за на 14 февруари во Белградска арена – вели извор близок на пејачката и додава:

 

View this post on Instagram

 

Spremna🎤

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

– Моментално се опоравува. Операцијата помина во најдобар ред. Сестрите Кристина и Драгана и помагаат околу помладата ќерка Катја, па така прашање на време е кога Наташа ќе се врати на секојдневните обврски.

Според зборовите на изворот, пејачката не сакала да ја менува големината и обликот на силиконите.

– Наташа не сака претерано големи гради, па побара новите силикони да изгледаат поприродно. Има исти гради како и пред тоа, само што се поцврсти.

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат