Најмладата милионерка облечена само по чорапи на себе! (ФОТО)

Кајли Џенер (22) е најмлада од семејството Кардашијан, но со тоа е ѝ најмладата милионерка.

Таа е постојано активна на социјалните мрежи, а овој пат ги израдува со едно новогодишно издание.

Имено, се работи за новогодишна колекција на шминки, а за да го изрекламира на најдобар начин, Кајли во прв план е гола, односно прекриена со црвена перница. Единствено што има облечено на себе се мрежастите чорапи.

Младата богаташка за која се зборува дека е во врска со Дрејк, има црвена шминка, а иако некои сметаат дека таа малку поранила со рекламирање новгодишната колекција, сепак не им пречи тоа што рекламира на ваков начин.

– Кој е подготвен за мојата празнична колекција – напишала Кајли под објавата.

Прочитајте и...  Солен пилинг за лице и тело кој ќе ви подари младешка и негувана кожа - Направете го сами!

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат