Манекенката Бојана Нушкова ги почести обожавателите на Инстаграм со топлес-фотографија (ФОТО)

Дефинитивно манекенката Бојана Нушкова е една од најбараните и најатрактивни манекенки во нашата земја.

Оваа млада скопјанка со својот изглед предизвикува воздишки каде и да стигне, а особено е популарна на социјалните мрежи каде честопати може да ја видиме во провокативни изданија.

Таа овој пат на „стори“ објави фотографија на која позира во топлес.

Може само да претпоставиме како им е на нејзините обожаватели…

Прочитајте и...  Топлес протест против Макрон (ФОТО)

Прочитај повеќе

Дајан Китон (74) ги откри своите омилени стајлинзи: Таа е вистинска икона на стилот! (ВИДЕО)

Слободен печат

Мерсиха Смаиловиќ, активистка: Уморни сме да бидеме само дел од фолклорот кога треба да ја прикажеме мултиетничноста на општеството

Јасмина Кантарџиева Димков

Се пофали со прекрасната линија во костим за капење: Брук Шилдс во 6-та деценија изгледа феноменално! (ФОТО)

Слободен печат

Славеничкото издание на Меланија: Првата дама на Америка во бел фустан со детаљ кој ефектно ја обликува половината! (ФОТО)

Слободен печат

Гертруда Едерле е прва жена која го препливала Ла Манш: Кога некој ќе ми каже дека не можам нешто да направам, тогаш одам и го правам тоа!

Слободен печат

Создадете нова слика за себе со овие вежби за самодоверба!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ако оваа жена прозбори, ќе се тресе сè од Вашингтон до Бакингемската палата: Кој сè е во „црната книга“ на Епстајн?

Слободен печат

Кожата на лицето зборува многу за вашето здравје, откријте што се крие зад бледилото, црвенилото, акните, сувата кожа…

Слободен печат

Стил на неделата: проф. д-р Ежени Брзовска

Ј.К.Д

Бидете задоволни со својот надворешен изглед: Подгответе уникатен коктел за слабеење од само две состојки

Слободен печат

Солен пилинг за лице и тело кој ќе ви подари младешка и негувана кожа – Направете го сами!

Слободен печат

Патики, платформи, потпетици… Како обувките го менуваат изгледот на вашиот ЗАДНИК?

Слободен печат