Крис Браун го промени стилот! (ФОТО)

Крис Браун (30) својата нова фризура ја претстави пред пријателите на друштвените мрежи.

Познатиот рапер објави фотографии на кој одлично му прилега новата фризура која е во боите на виножитото, но имаше и такви следбеници кои не се согласија со ова.

Покрај фотографијата танчерот откри дека добил инспирација од филмовите „Вили Вонка и чоколадната фабрика“ и „Паркот Јура“.

View this post on Instagram

Saudi Arabia 🙏🏽❤️🔥

A post shared by CHRIS BROWN (@chrisbrownofficial) on

Крис освен по бројните музички хитови, познат е и по својот автентичен стил. Тој исто така неодамна го доби своето второ дете со Амика Харис и освен фотографии од својот „откачен“ стил, објавува фотографии и од своите деца.

View this post on Instagram

CB 5.0 ❤️

A post shared by CHRIS BROWN (@chrisbrownofficial) on

Прочитај повеќе

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат

Шерон Стоун го покажа скриениот талент: Сликата која ја наслика ги воодушеви сите (ФОТО)

Слободен печат