КИМ ЈА ОТКРИ ТАЈНАТА: Како нејзиниот струк е толку тенок? - Слободен печат

КИМ ЈА ОТКРИ ТАЈНАТА: Како нејзиниот струк е толку тенок?

Ким Кардашијан е позната по своите облини, но и тенкиот струк, поради кој многумина сметаат дека се подложила на операција за отстранување ребра.

Таа, пак, изјавила дека не ни знаела дека е тоа возможно и дека воопшто постои таква операција.

На прашањето како се грижи за својата линија, Ким одговорила дека тајната е во веганската исхрана, која ја практикува повеќе години, но и дека смета дека телото ѝ изгледа одлично.

Исто така, Ким признава дека и напорно вежба. Во врска со нејзиниот изглед на Мет-галата, за својот тенок струк вели дека е одговорен и самиот корсет од фустанот, но и дека ако не се грижи за својот изглед, немало ниту корсетот да ѝ помогне.

Прочитај повеќе

Трендови во спалната соба: „Свет секс“ е главен хит во 2020 година!

Слободен печат

„Штом го погледнав…“ Дара Бубамара повторно снимила експлицитно видео! (ФОТО)

Слободен печат

Експлицитни сцени кои им се тешки дури и на искусните актери: Оваа жена знае како да ги опушти

Слободен печат

ЛУКСУЗ НА МАЛДИВИТЕ: Еве како ужива Лепа Брена со семејството (ФОТО)

Слободен печат

Инстаграм модел ги покажа своите ГОЛИ гради на снег и ги израдува припадниците на посилниот пол (ВИДЕО)

Слободен печат

Урната на Неда Арнериќ положена во Алејата на заслужни граѓани: Пријателите и колегите за последен пат се збогуваа од актерката (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

sixteen − 3 =

Прочитај повеќе

Приказни од ЗЛОСТАВУВАНИ ЖЕНИ кои го шокираа БАЛКАНОТ: Професор заклучил ученичка во кабинет, па почнал со своите БОЛНИ дејствија

Слободен печат

Романтични комедии од деведесеттите од кои никогаш нема да се заситиме (ВИДЕО)

Слободен печат

Кралското семејство и прекарите: Меган Маркл добила понижувачка „титула“

Слободен печат

Еминем ја налути јавноста: Во нова песна на „неприфатлив“ начин пее за бомбашкиот напад на концертот на Аријана Гранде

Слободен печат

РИЈАНА ПРЕСЕЧЕ: Пејачката ја прекина тригодишната врска со милијардерот Џамил

Слободен печат

Чувајте го својот брак: Адвокатите велат дека јануари е „месец на разводи“

Слободен печат