Ирина Шајк во фустан кој мами воздишки! (ФОТО)

Не е залудно тоа што се смета за најубавата жена на светот и една од најстилизираните. Таа дефинитивно знае како да привлече внимание.

Фотографирана е во Њујорк додека го напушта ресторанот во кој вечерала, а задоволниот израз на нејзиното лице говори за фактот дека веќе го преболела Бредли Купер и храбро чекори напред.

Profimedia

Изгледа дека разводот добро и дојде, па во последно време изгледа се подобро.

Profimedia

Ирина на себе носеше црвен фустан кој во преден план ги става нејзините долги нозе. Покрај високиот шлиц кој малку и остава на имагинацијата, таа успеала оваа комбинација да ја направи да изгледа неверојатно елегантно на неа.

Profimedia

Интересните потпетици со детали од пердуви, одлично се вклопени во стајлингот, како и црниот капут кој лежерно го имаше нагрнато.

Прочитајте и...  Дневен хороскоп за 28.03.2020

Прочитај повеќе

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат

Шерон Стоун го покажа скриениот талент: Сликата која ја наслика ги воодушеви сите (ФОТО)

Слободен печат