Гори возило кај скопската обиколница (ВИДЕО)

Моментално на обиколницата кај Скопје Север забележано е опожарено возило.

Од МВР информираат дека станува збор за сообраќајна несреќа, која се случила кај обиколницата, помеѓу едно товарно и две патнички возила, како и тоа дека нивни екипи моментално се на терен.

Повеќе детали за несреќата се очекуваат подоцна.

Погледнете го видеото:

Прочитајте и...  Скопјани ги фати страв од коронавирусот (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Немил настан во Делчево: Почина 6- годишно дете по пад од трактор

Слободен печат

ИРИ: Заев ужива поголема доверба кај граѓаните од Мицкоски

Слободен печат

Затворени вратите на гробиштата кон Бутел и Ново Лисиче (ФОТО)

Горан Наумовски

Инфектологот Каламарас на Фејсбук: Со вашите теории на заговор убијте го целиот персонал, па со вашите теории на заговор ќе се лечите сами

Слободен печат

ЈО даде наредба за истражна постапка за убиство во Гостивар

Слободен печат

Виница: Товарно возило удри во две лица, почина 47-годишна жена

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

ТВИТЕР ВОЈНАТА ПРОДОЛЖУВА: Социјалната мрежа ја блокираше снимката на Трамп за убиениот Флојд

Слободен печат

НОВА ВОЗНЕМИРУВАЧКА СНИМКА ОД САД: Полицајци удрија и срушија 75-годишен маж на земја (ВИДЕО)

Слободен печат

Граѓаните ќе мора да се стрпат: Замена на водомери само во итни случаи, „Водовод“ со минимална залиха

Анета Стојковска

Читајте го бесплатно он-лајн викенд бројот на Слободен печат

Слободен печат

Тетовци се заканувале со нож и од такси возачи краделе пари

Слободен печат

Скопјани ги фати страв од коронавирусот (ВИДЕО)