Го обелоденила ПРОФИЛОТ од кој на ќерка ѝ ѝ се праќани ВУЛГАРНИ слики

Белграѓанката Горица Лукиќ Петровиќ, во инбоксот на Фејсбук на нејзиното дете затекнала непристојна фотографија од постар маж.

Таа го обелоденила профилот од кој на нејзината ќерка ѝ е пратена вулгарната фотографија и јавно ја повикала полицијата да реагира и нејзината ќерка да ја заштити од постариот маж, кој на девојчето му пратил гола фотографија во инбокс на фејсбук-профилот.

Facebook

Петровиќ е згрозена и го повикала министерот да реагира и јавно на својот фејсбук-профил го објавила профилот и фотографијата на лицето кое го вознемирувало нејзиното дете, пренесува Србија данас.

Видно вознемирена, иако вулгарните делови од фотографијата се замаглени, таа им се извинува на сите кои биле сведоци на непријатностите низ кои минува заедно со својата ќерка, но и поради „грдата слика“ и за псовките кои ги напишала во афект.

Прочитајте и...  Бабовски: На располагање нови средства за модернизација и развој на рибарството и аквакултурата во земјава

Прочитај повеќе

О2 Иницијатива: Зошто нема пријави за загадувачите, како што има за активистите?

Слободен печат

Мицковски негира дека италијанскитен власти реагирале за спречување на акцијата за кокаин

Дојче веле: Молк за астрономските долгови на Америка, ниту Трамп ниту демократските предизвици не трошат многу зборови

Слободен печат

Египетски суд ослободи двајца синови на поранешниот претседател Хосни Мубарак

Слободен печат

Илјадници луѓе во Ханау протестираа против расизмот и радикалната десница

Слободен печат

Мета со порака за протестот на втори март: Сакаме Албанија како цела Европа

Слободен печат

Остави Коментар

четиринаесет − 6 =

Прочитај повеќе

Системот Панцир С1 стигна во Србија

Слободен печат

Девојка од Ниш се обидела да се спушти од прозор со чаршав, сега е тешко повредена

Слободен печат

Ердоган: Турција ќе дејствува поодлучно во Сирија

Слободен печат

Албанија повторно на „сивата листа” за перење пари, министерката за правда бара повисоки казни

Слободен печат

Протест на жителите на Суводол поради блискиот рудник, од рудникот велат работат според прописите

Мета: Целта на владата на Рама е враќање на диктатурата

Слободен печат