Ги изненади сите: Не сте ја виделе атрактивната Љупка Митрова во вакво издание (ФОТО) - Слободен печат

Ги изненади сите: Не сте ја виделе атрактивната Љупка Митрова во вакво издание (ФОТО)

Познатата блогерка Љупка Митрова досега сте навикнати да ја гледате во најразлични изданија. Или е тоа бикини или долна облека или пак, некоја провокативна комбинација.

Но, последната фотографија која таа ја објави на Инстаграм е најзразлична досега од сите претходни.

Наместо совршениот задник и совршеното оформено тело, атрактивната струмичанка објави фотка на која позира закопчана од глава до пети.

Таа искомбинирала црни тенки хеланки со сина машка кошула закопчана до врат.

Погледнете:

Прочитај повеќе

Поради фотографијата на која покажала премногу ги изгубила следбениците на Инстаграм! (ФОТО)

Слободен печат

Шок на сцена! Пејач почина на неговиот настап: „Прекина со свирење, се извини и ја спушти главата“… (ФОТО)

Слободен печат

Рита Ора нема милост: Ги полуде фановите со последните фотографии – позира во проѕирна маичка под која нема ништо! (ФОТО)

Слободен печат

Нашата Ана Марија од Скопје зачекори на модната писта на „Guess“ во Лугано (ФОТО)

Слободен печат

Уловен во прељуба: Реакцијата на овој маж кога ќе сфати дека го снимаат е бесценета (ВИДЕО)

Слободен печат

Зарем е можно вака да изгледа: Први фотки на Камерон Дијаз по породувањето (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

9 − eight =

Прочитај повеќе

Одри Хепберн почина на денешен ден во 1993 година

Слободен печат

Јелена Карлеуша снима дует со трансвестит од Јужна Америка: Се вика Пабло и велат дека има подобар задник од 90 отсто од жените!

Слободен печат

Младата актерка воодушеви со невообичаената модна комбинација! (ФОТО)

Слободен печат

„Животот ми се промени…“: Пејачката Елена Миленковска се повлекува од натпреварување во „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

Слободен печат

На денешен ден починал еден од најголемите југословенски писатели Бранислав Нушиќ!

Слободен печат

Ова се најчестите причини зошто жените се одљубуваат!

Слободен печат