33.8 C
Скопје

ФОТО: Северина и Игор Којиќ ги избришаа последните заеднички фотографии од Инстаграм

Последните заеднички фотографии што Игор Којиќ и Северина ги објавија на своите профили на Инстаграм сега се избришани, пренесуваат регионалните медиуми.

Иако Северина минатото лето му го честиташе роденденот на Игор, додека медиумите пишуваа дека се наоѓаат во брачна криза, се повеќе се ширеа гласини дека хрватската поп дива и нејзиниот сопруг се уште се разделуваат.

Instagram
Северина, Игор Којиќ и неговите родители Кеба и Олја / Фото: Инстаграм @severina

За тоа сведочи честитката за роденденот што сега е избришана од инстаграм – профилот на Северина.

„На ова прекрасно машко суштество, Игор Којиќ, му посакувам среќни 33 вртежи во минута! Среќно, љубов“, напиша тогаш пејачката.

Instagram
Северина и Игор Којиќ / Фото: Инстаграм

Последната заедничка фотографија од парот, објавена од Којиќ, исто така веќе ја нема на социјалната мрежа. Избришана е!

Instagram
Instagram

Фотографиите што ги објавиле порано сè уште се наоѓаат на нивните профили на Инстаграм. Игор сè уште ја чува фотографијата што е направена пред Националниот театар Сараево за време на филмскиот фестивал.

Поврзани вести

Емилијан Салиевски: Сакам преку песните да пренесам позитивна порака за различни теми

Анита Златкова

Стивен Спилберг почнува соработка со „Нетфликс“: Ново поглавје на кинематографската историја

Слободен Печат

Можно ли е да се истенчите за само 14 дена? Да, со овој протокол за слабеење!

Слободен Печат

Дунавка Трифуновска се огласи по веста за разделбата со Ване Цветанов: Минатото не треба да „пушта ларви“ во сегашноста

Слободен Печат

ФОТО: Кајли Џенер ги згрози обожавателите со својата објава на „Инстаграм“

Слободен Печат

Зошто урмите се сметаат за најздравото овошје во светот?

Слободен Печат

Остави Коментар