Брејк и Драгана ја покажаа НАЈМАЛАТА УБАВИЦА (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Брејк и Драгана ја покажаа НАЈМАЛАТА УБАВИЦА (ФОТО)

Таа е цели 19 години помлада од својот најстар брат Марко, кој Брејк го доби во првиот брак.

Дарко Гелев – Брејк и поранешната мисица Драгана Клопчевска во април оваа година добија ќеркичка која го носи името Деа.

Таа е цели 19 години помлада од својот најстар брат Марко, кој Брејк го доби во првиот брак. Со Драгана веќе го имаат синот Давид.

Уште додека беше Драгана бремена, Брејк за „Репортер“ изјави дека e пресреќен што конечно ќе добие и ќерка, иако бил уверен дека и овојпат ќе биде машко.

деца брејк
Фејсбук
брејк
Фејсбук

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close