БИВШИОТ СОПРУГ ОСТАР: Од Северина остана само името... - Слободен печат

БИВШИОТ СОПРУГ ОСТАР: Од Северина остана само името…

„Еден ден сите лаги ќе ѝ се удрат од глава“, изјавил поранешниот сопруг на Северина, Милан Поповиќ.

Тој и пејачката веќе пет години водат битка за старателството над синот Александар. Милан открива дека Северина му испратила шокирачки мејл, во кој го нарекува со најразлични имиња и навреди.

Прашан за нивниот однос, тој кажал:

„Каков однос? Немаме никаков однос. Најлошо беше додека уште бевме заедно, кога видов која е всушност Северина. Не верував дека некој толку долго може да се прикажува со лажно лице. Мислев дека е нешто минливо, но тоа не минеше со месеци.“

Тој исто ги демантира и наводите дека е доволно моќен за да ѝ го одземе старателството на Северина.

„Таа манипулира со јавното мислење, лаже дека е жртва, бара поддршка од јавноста, затоа што ѝ се може и така подобро се чувствува. Тоа се лаги кои ќе ѝ се удрат од глава“, изјавил Поповиќ.

Прочитај повеќе

Годините ја стигнуваат Мадона – Турнејата прекината неколку пати, а третманите за закрепнување се екстремни (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Џесика Симпсон: Сфатив дека морам да го оставам алкохолот кога не можев да ги облечам децата!

Слободен печат

Врската или бракот ви се пред крај? 4 сигурни знаци дека нешто не е во ред!

Слободен печат

Принцот Хари доживеал нервен слом во Канада?

Слободен печат

Ова е кутрето со најслатките очи на светот! (ФОТО)

Слободен печат

Денес е една од најбараните светски манекенки, а пред 10 години се мачела со алкохолот (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

twelve − 3 =

Прочитај повеќе

Ова езеро е прогласено за најубаво во светот (ФОТО)

Слободен печат

Северина бега од гуските, фановите „умираат“ од смеење! (ВИДЕО)

Слободен печат

Славниот готвач ја оставил 30 години помладата љубовница, а таа сега му покажала што пропушта

Слободен печат

Најмладиот член на Менса има 3 години и IQ 142! (ФОТО)

Слободен печат

Наташа Беквалац итно хоспитализирана: На познатата пејачка ѝ се слошило!

Слободен печат

Погледнете како денес изгледа евровизиската победничка Кончита! (ФОТО)

Слободен печат