Задникот во преден план: Најтетовираната Македонка објави жешка фотографија (ФОТО)

Според многумина, таа е најтетовираната девојка во нашата земја, а нејзиното име е Наташа Неделковска.

Наташа на Инстаграм е позната под псевдонимот „Tasha_ray“, каде најчесто објавува фотки на кои во преден план се тетоважите, но по некогаш таа знае да изненади и си некоја провокативна фотографија.

Пример за тоа е оваа нејзина последна објава, на која атрактивната Таша ги покажува тетоважите на задникот.

Погледнете:

Прочитајте и...  Хороскопски знаци кои важат за најголеми манипулатори!

Прочитај повеќе

Џони Штулиќ сподели досега необјавени концертни снимки од култниот бенд „Азра“! (ВИДЕО)

Слободен печат

Хороскопски знаци кои до крајот на март ги очекуваат нови можности но и големи предизвици

Слободен печат

Откриена нова „мини Месечина“, која во моментов кружи околу Земјата

Слободен печат

Поранешната сопруга на холивудскиот злоставувач најде нова љубов (ФОТО)

Слободен печат

Дара Бубамара изгледа малку лаже! Српската пејачка плаќа приватен авион од 15.000 евра за да стигне на настап што го наплатува 7.000 евра?

Слободен печат

Манекенката со Даунов синдром ја водеше ревијата на Модната недела во Њујорк! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Елена Велевска ја објави најпровокативната фотка досега: Го откопча палтото и има што да се види… (ФОТО)

Слободен печат

Џони Деп призна дека е воодушевен од ќебапи!

Слободен печат

Гвинет Палтроу стави маска да се заштити од коронавирусот и даде совети за заштита! (ФОТО)

Слободен печат

Поранешното момче на водителката што се самоуби ги објави нивните последни пораки! (ФОТО)

Слободен печат

„Brass Brothers“ ќе ве заразат со нивната прва авторска песна „Време – невреме“ (ВИДЕО)

Слободен печат

Алек и Хиларија Болдвин уште еднаш докажаа дека трагедиите не им можат ништо!

Слободен печат