За малку ќе се „разбегаа“ силиконите! Погледнете како изгледаше Луна на модната недела во Белград! (ФОТО)

Луна Џогани вчера имаше свој настап на модната недела во Белград со нејзината песна „Девети круг“, меѓутоа ги изненади присутните со нејзиниот провикативен изглед.

Во прашање е комбинизон со огромен отвор кај градите, а со оглед на тоа дека таа немала градник, може само да замислите како реагирале присутните на ревијата…

Ова е уште еден доказ дека Луна е горда на своите нови гради, па за тоа не пропушта прилика да ги покаже.

Фото: Никола Томиќ
Прочитајте и...  Цеца и Карлеуша за неа се „гола вода“: Оваа српска пејачка има најголемо деколте! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат